Recenze Tracer

Tracer TRS-790M

Přidáno: 28. prosince 2016

• Dětská velikost
  • Nevyvážený zvuk

Tato sluchátka jsou tak akorát na to, že je koupíte za extrémně nízkou cenu. Ovšem existují výrobky, které koupíte za pár šupů, a fungují dobře a naopak.
Nemají vyvážený zvuk. Já nejsem ovšem ten typ člověka, který je úchyl na přeboostěné basy, ale chci si poslechnout dílo tak, jak ho autor nahrál.

Přidáno: 13. prosince 2016

• ruka v přirozené pozici
  • vše funguje
  • další funkční tlačítka
  • zatím si na ovládání zvykám, je to jiné a zatím pomalejší a méně přesné ale když člověk něco něják dělá 15 let tak to za měsíc nezmění...

ok

Ověřený zákazník Brutální ceny Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2016

Zakoupeno v Brutální ceny

• mám ji krátce,zatím pracuje přesně, velmi dobře se ovládá ,nebolí od ní ruka.
  • zatím nic

mohu doporučit, výdrž baterie nemohu pro krátkost používání hodnotit

Ověřený zákazník Brutální ceny Ověřený zákazník

Přidáno: 15. listopadu 2016

Zakoupeno v Brutální ceny

Skvelá myš za skvelú cenu, naozaj funguje na problém s Karpálnym tunelom a šetrí zápästie

Přidáno: 3. října 2016

Zakoupeno v K24.cz

Člověk si na ni musí zvyknout je to úplně jiný úchop, ale zatím po 7 dnech používání dobrý.

Přidáno: 30. července 2016

• Hezký Design , padne do ruky , podsvícení super , přesné ovládaní DPI.
  • Kompatitibilní i s Windows 10 ! :)
  • Občas nereaguje.

Myš je výborná . Cennově dostupná . Dobře padá do ruky. Sice je to optická myš ale šahá to na paty herním myším které stojí nad 500,-KČ . A další výhoda i když není napsáno že funguje i s Windows 10 , tak funguje.

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz JitKu

Přidáno: 25. července 2016

(naposledy upraveno 7. března 2017)

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• přesná
  • rychlá
  • příjemný materiál
  • hůř se s ní "trefuje" na drobné ikonky, popř. ve výkresech na lomové body apod.
  • Hůř se dělá dvojklik
  • Špičaté provedení mezi palcem a ukazováčkem by mohlo být méně špičaté, není to ale nic na závadu, spíš jen takový můj postřeh

První dojem z myši byl poměrně pozitivní, ale po dlouhodobějším používání (mám jí pár měsíců) už to tak růžové není. Prvotní úleva od ztuhlosti zmizela, ruka je ve stereotypním postavení, jen pod jiným úhlem, takže pořád ztuhlá. Palec neleží oproti klasické myši "vedle" ostatních prstů, ale je v opozici proti zbytku ruky, navíc je v lehkém tahu, což není to po delší době moc příjemné. Kdybych tohle věděla před tím, tak se raději dívám po velké ergonomické myši nevertikálního tvaru.

Přidáno: 24. července 2016

• Hezký design, podsvícení ,dobře padne do ruky.
  • Nelze nainstalovat ovladač pro : Windows 7

Myš je nepoužitelná pro Windows 7. doporučuji nakupovat myš pod 160 KČ . nedoporučuji!

Přidáno: 2. května 2016

• skvělá myš (viz ostatní recenze)
  • raději vyměnit baterii, když myš začne signalizovat malé napětí baterií (blikáním při pohybu), nikoli čekat, až se baterie vybijí úplně

Dnes mi vybuchla baterie v této myši. Nic vážného, žádný kouř, oheň, poranění, pouze rána. Myš nadále funguje.
Mohlo to mít příčinu úplně nezávislou na myši (závada baterie), ale podle pokusů s měřením odběru proudu myši nelze vyloučit i to, že tomu myš napomohla, že při poklesu napětí baterií pod určitou mez přejdou obvody myši do nestabilního stavu, vytvoří silný odběr až zkrat, a zkrat nemá většina baterií ráda a některé baterie mohou při zkratu i vybuchnout.
Tedy doporučuji, pokud myš začne při každém pohybu myší blikat (signalizace slabé baterie), baterie v dohledné době (třeba do týdne) vyměnit za nové, i když myš zatím stále ještě funguje.
Jinak je myš skvělá, platí pro ni, co je psáno v recenzích (relativně levná, dobře jezdí, má příjemný povrch, přepínání tří stupňů citlivosti přímo na myši, je ergonomická (i když namáhá ruku zase jinak)).

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. března 2016

Zakoupeno v Alza.cz

• splní co má, úleva od bolesti karpálu obrovská a skoro okamžitá
  • překvapivě přesná
  • cena bezkonkurenční
  • baterky vydrží dlouho
  • pěkné provedení
  • dodáno s podivným návodem který jako by k myši nepatřil, popsané nastavování myši k nenalezení, stránky výrobce na nic
  • nesnáším bezdrátové myši, chybí mi v nabídce nějaký drátový sourozenec

-chvilku trvá zvládnout ovládání s tlačítky v nezvyklé poloze
-programovatelná tlačítka mi nechybí, někomu na hraní her můžou
-mám hodně malou ruku a jediná mi do ní sedla, pro ženy skvělá, ale pro velkou chlapskou pracku to asi není ideální
-nedávat na kraj stolu, díky výšce je snadné do ní vrazit a převrátit jí
-vyhrála výběr hlavně díky ceně a pozitivním recenzím, opravdu nezklamala a měnit za dražší nebudu

Přidáno: 18. března 2016

• zpracování
  • člověk si musí zvyknout na stisknutí tlačítka proti palci,ale lze si poměrně brzo zvyknout

někteří uživatele vytýkají, že nelze probudit režim spánku tlačítkem. nevím jak to mají nastavené, ale mě to na tlačítko funguje. stejně tak lze přepínat citlivost (chce to přečíst návod,na co jsou všechna ta tlačítka).

měl jsem problém s karpálním tunelem, proto jsem si ji pořídil do práce (projekce). chvíli ruka bolela jinde, ale časem bolesti ustaly úplně.

kupuji si teď druhou i na doma. bolí me prsty z klasické myši.

doporučuji!

Přidáno: 17. března 2016

Zakoupeno v K24.cz

• sedí dobře v ruce, pohodlná
  • skvělý poměr cena/výkon
  • při problémech s karpálem 100% lepší než obyčejná myš
  • probuzení pouze kolečkem = nezvyk
  • USB port do PC radši nestrkejte při přenášení do příslušného otvoru v myši, nejde pak vydolovat

Vertikálních myší na trhu moc není a jsou opravdu drahé. Chtěl jsem vyzkoušet nejdřív něco levného. Výsledek: velikost přiměřená, přesnost v pohodě, výdrž na baterie zatím nevím, ale celkově jsem spokojen, za klasickou už bych neměnil. Porovnat s dražšími modely nemůžu, ale pochybuju, že 5x dražší myš by byla 5x pohodlnější ;-)

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. února 2016

Zakoupeno v PATRO.cz

• na velkou mou ruku chlapa je malá, zápěstí je také natočená a karpál bolí

jinak O.K.

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. ledna 2016

Zakoupeno v Mironet.cz

• 6 tlačítek
  • Vertikální myš za bezkonkureční cenu
  • Možná tužší stisk kolečka

Za danou cenu bezkonkurenční, pokud chcete vertikální myš. Zatím jsem neobjevil nic, co by mi vadilo. Zpracování je v pořádku, přesnost dobrá. To, že nejde probudit pohybem ani klasickými tlačítky, jen kolečkem nebo bočním tlačítkem mi přijde v pořádku a není problém si na to zvyknout, aspoň se neprobouzí pokaždé, když by do ní člověk omylem drkl.
Výdrž baterie zatím neumím posoudit, ještě ji nemám tak dlouho, aby bylo potřeba ji měnit.

Přidáno: 30. listopadu 2015

• Cena (!)
  • Vůbec existence takové vertikální myši
  • Vyladěný design
  • Pogumovaný povrch
  • Možnost regulace citlivosti pohybu myši tlačítkem (3 stupně)
  • Dodatečná 2 boční tlačítka
  • Nízká váha, lehkost posunu myši
  • Kvalitní kluzné podložky, lehký posun myši
  • Dlouhá výdrž na baterii
  • Baterie součást balení
  • Nemožnost překonfigurovat tlačítko citlivosti myši (ale to bych chtěl hodně v této cenové kategorii)
  • Ergonomie by se dala ještě více vylepšit, klidně by mohla být ještě více vertikální, namáhání zápěstí by odpadlo téměř úplně.
  • Spíše pro menší ruku. Větší ruka už na myši nemůže ležet celá a efekt fyziologického odlehčení ruky už není velký. Myš pak stejně zápěstí namáhá, akorát jinak či jinde. Lze klidně nechat

Boční tlačítka vpřed/vzad lze případně pomocí programu X-Mouse Button Control 2.1 překonfigurovat na jiné funkce či klávesy (např. PageDown, CloseTab, Hlasitost apod.).
Myš vzhledem ke své výšce občas omylem převrhnu. Nevadí to, jen je dobré nemít myš příliš blízko kraje stolu, mohla by to odnést...
Myš doporučuji. A i kdyby se vám časem náhodou znelíbila, není problém ji někomu přeprodat; spousta lidí, jak ji jednou vezme do ruky, tak ji hned chce taky :)

Přidáno: 6. listopadu 2015

Zakoupeno v K24.cz

• Ergonomický tvar, normálně citlivý snímač, tlačítka v pohodě. Vhodné pro větší, mužskou ruku.
  • Z režimu spánku lze vzbudit pouze kolečkem, ne pohybem myši nebo nějakým tlačítkem. Chvíli trvá, než si na to člověk zvykne.

Vertikální myš s dobrým tvarem za výborné peníze. Stojí v podstatě polovinu toho co konkurence. Po týdnu používání spokojenost, jen mě štve probouzení pomocí kolečka. To by měli vylepšit.

Vladimír Vik Vladimír Vik

Přidáno: 1. září 2015

• jiná poloha ruky
  • bezdrátová
  • dlouhá výdrž baterek (na jedny baterky 8 hodin denně 5 dní v týdnu vydrží cca 2 měsíce)
  • když jí nepoužíváte, přejde sama do režimu spánku
  • nesvítí na ní žádné zbytečné diody.
  • musíte si na myš zvyknout
  • po čase vás i z této myši bude bolet ruka, ale jinde
  • mohla by být o něco větší, pro mužskou ruku je to hodně na hraně

Myš mám cca půl roku, pořídil jsem si jí proti bolesti karpálního tunelu. Na myš si nějakou dobu zvykáte a změna polohy je opravdu fajn, ale po čase vás z této polohy začne při práci bolet malíček a prsteníček. Myslím, že je to způsobeno tím, že myš je pro mužskou ruku o něco menší než by mohla. Pro ženu ideální, ale pro mne je to tak na hraně a to nemám na chlapa velkou ruku. Nakonec jsem vyřešil tak, že myši střídám (normální/tato). K myši mám i podložku s výstupkem.
Za tuto cenu je to opravdu dobrá myš, dnes bych šel možná ještě do nějaké jiné, hlavně větší.

Přidáno: 17. srpna 2015

Zakoupeno v K24.cz

• jiná poloha ruky výrazně omezuje tlak na karpální tunel
  • přesná
  • dobře ovladatelná
  • bezdrátová

Zakoupeno v k24.cz jako náhrada za "klasickou" myš. Zvyknutí na tuto myš pro uživatele, který nemá zdravotní problémy, odhaduji max. na hodinu. U osoby trpící problémy s karpálním tunelem to trvalo (z důvodu méně citlivých prstů) 1 den. Po týdnu práce spokojenost - jiná poloha ruky výrazně snižuje tlak na karpál. Myš je bezdrátová, přesná, lehká, můžu doporučit.

Přidáno: 12. srpna 2015

• Ergonomie, pocet tlacitek, cena

Velmi doporucuji tem kteri sedi u PC denne a mozna uz po vecerech pocituji tahini slach v zapesti. Tato investice se zcela jiste vyplati.

Přidáno: 21. července 2015

• Cena, bezdrát, úleva pro ruku.
  • Po dvou měsících používání v práci se ulomila část hřídelky plastového kolečka, která ovládá rolování. Po rozebrání v podstatě bez možnosti opravit si sám. Reklamovat asi nemá smysl - koupeno přes internet.

Nekupovat.

Zobrazuji 101 - 120 ze 127 recenzí 1...3 4 5 [ 6 ] 7