Recenze Tracer

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. srpna 2015

Zakoupeno v K24.cz

• Ergonomie, pocet tlacitek, cena

Velmi doporucuji tem kteri sedi u PC denne a mozna uz po vecerech pocituji tahini slach v zapesti. Tato investice se zcela jiste vyplati.

Přidáno: 21. července 2015

• Cena, bezdrát, úleva pro ruku.
  • Po dvou měsících používání v práci se ulomila část hřídelky plastového kolečka, která ovládá rolování. Po rozebrání v podstatě bez možnosti opravit si sám. Reklamovat asi nemá smysl - koupeno přes internet.

Nekupovat.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. června 2015

Zakoupeno v K24.cz

• Levná,
  • přesná,
  • pohodlná
  • zatím nevim

Zatím slouží bez problému.
Pěkně padne do ruky a ovládání je přirozené.
Nemusel jsem si zvykat.

Přidáno: 27. května 2015

• Už jsem vystřídal 3 vertikální myši, tato jednoznačně nejlepší! 3 měsíce mám bolesti ruky, koupil jsem tuto myš a úleva ještě v den zakoupení! Pokud už máte problém a víte PROČ vyhledáváte vertikální myš, pak zaznamenáte úlevu doslova ihned!

Máte-li z důvodu přetočení ruky od standardní myši zdravotní potíže, bolesti ruky, a to v části kdekoli od zápěstí až po rameno, pak tuto myš rozhodně doporučuji!

Ondra T. Ondra T.

Přidáno: 8. května 2015

(naposledy upraveno 10. května 2016)

• Nezatěžuje tolik tenisový loket (a asi ani zápěstí) jako normální myš,
  • Funguje bez podložky i na lesklém bílém stole z IKEA,
  • Kromě standardních 2 tlačítek a kolečka má ještě 2 tlačítka pro přeskok vpřed/vzad a tlačítko změny citlivosti,
  • Do těla lze zasunout i USB dongl aby se neztratil během přepravy,
  • Vzhledem ke konkurenci poloviční cena,
  • Bezdrátová (na 2 AAA baterie) takže jí kabel sám neposouvá,
  • Vypínací tlačítko,
  • Jednoduchá instalace - USB dongl stačí zastrčit do počítače a za pár vteřin myš funguje,
  • Přijde mi lehká,
  • Díky šeetření mi baterie v myši vydrží nadprůměrně dlouho.
  • Vzhledem ke konstrukci je vyšší a také občas shodím omylem ze stolu, když na ni chci položit ruku,
  • Pokud myš několik minut nepoužívám, přepne se do šetřícího režimu, ze kterého ji neprobere pohyb ale až otočení kolečkem,
  • Pouze pro pravou ruku,
  • Kolečko není naklápěcí, a více tlačítek by se také hodilo.
  • Vhledem k poloze "na boku" by mohl být stisk kolečka méně tuhý,
  • po roce používání začalo kolečko prokluzovat (prokluzuje pogumování na kolečku).

Výborná myš pro toho, kdo si potřebuje šetřit tenisový loket. A navíc je bezdrátová. Očekával jsem, že ji odzkouším a budu muset koupit dražší, ale jsem s ní nadmíru spokojen a jinou zatím kupovat nebudu.Životnost baterií je nadprůměrná, pravděpodobně díky extra šetřivému automatickému uspávání.
Myslím si, že vzhledem k ceně nemá žádnou konkurenci.

Tracer Flipper TRAMYS44214

Ověřený zákazník PATRO.cz Nákupy dětem s.r.o.

Přidáno: 4. dubna 2015

Zakoupeno v PATRO.cz

• Je to levná myš, chtěl jsem ji jen otestovat, abych si koupil dražší, ale není třeba. Je fakt výborná.

Je to trošku o zvyku, když přecházím rukou z klávesnice na myš, tak ji většinou shodím (je vyšši, než klasická myš). Ale jinak super.

Tracer Quanto

Tracer Quanto

Přidáno: 27. listopadu 2013

• cena ale i ta je vysoká
  • skoro vše - přes usb napájení vrčí , držák se ulomil po lehkém pádu , ovládací knoflík nedrží.....nechal jsem se nachytat cenou v akci v Okay aniž bych je viděl - moje chyba

Nekupovat

Zobrazuji 121 - 127 ze 127 recenzí 1...3 4 5 6 [ 7 ]